Щоб не створювати проблеми для людей, до березня ми маємо закінчити реорганізацію сільських рад — голова Феодосіївської громади

Дата: 05.01.2021 16:27

До 10 березня ми плануємо завершити процес реорганізації сільських рад, аби не робити проблеми для мешканців громади. Про це заявив Феодосіївській сільський голова Микола Пянчук  сьогодні, 5 січня 2021 року, під час першої наради з новопризначеними працівниками виконкому.

«‎Чим швидше відбудеться процес реорганізації сільських рад, тим більш ефективніше будемо працювати. Це значно пришвидшить усі процеси у територіальній громаді та підвищить якість адміністративних послуг, яких від нас очікують люди. Ми повинні випрацювати таку систему влади, яка працюватиме над розвитком громади», — наголосив Микола Пянчук.

Він  додав, що кожен працівник колишніх сільських рад, незалежно від посади повинен оперативно реагувати на всі звернення громадян, консультувати та допомагати їм.

Крім цього, Микола Пянчук звернув увагу на те, що головний орієнтир для працівників місцевого самоврядування — працювати для мешканців громади.

Наприкінці наради сільський голова надав окремі доручення працівникам виконкому, що стосуються проведення інвентаризації майна сільських рад, які увійшли до скаду громади.