Привітання Миколи Пянчука з Днем українського козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2021 11:42

Шановні жителі Феодосіївської громади! Сьогодні ми відзначаємо День українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України.

Сьогодні ми відзначаємо свято героїв, завдяки яким існує наша країна. Висловлюємо шану людям, які стояли і стоять на захисті України, її кордонів та національної незалежності. Саме завдяки ним ми маємо честь називатися українцями і продовжувати жити в незалежній Україні.

Багато героїв, синів та дочок України, полягло аби небо над нашими головами залишалось мирним. І сьогодні, і в будь-який інший день ми маємо про це пам'ятати.

Напередодні, ми організували збір благодійної допомоги для воїнів ООС. І наша молода громада вкотре показала, що небайдужа до долі країни та її героїв.

Наша сила в єдності. І нехай Пресвята Богородиця продовжує тримати над нашою країною свій Покров.

Слава Україні!