Вступайте до батальйону територіальної оборони Обухівського району!

Дата: 23.02.2022 20:59

Керівник територіальної оборони Обухівського району -  голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр ГОМОН

Бажаючим записатися до батальйону територіальної оборони необхідно звернутися до Обухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресами:

• м.Обухів,  вулиця Київська, 40,  (колишній Обухівський районний військовий комісаріат).

Контактні телефони:

(04572) 5-13-45

(068) 548-53-70

Електронна адреса: obuhiv_rvk@i.ua.

Перший відділ:

• м. Васильків, вул Декабристів 43а ( 04571) 2-43-45, 2-43-46, 73-009 (фарлеп). Відповідальна особа: начальник ВОМР-ЗНВ майор Струк Олег Владимирович 097-211-57-28

Другий відділ:

• м. Кагарлик, вул. 97 Стрілецької дивізії 5, тел. 0(4573) 5-13-45, фарлеп 45956.

Відповідальний за контракт в резерві: начальник відділення обліку мобілізаційної роботи, заступник начальника другого відділу, капітан Музира Руслан Сергійович.

З відділ:

м. Миронівка, вул. Гагаріна, 51. Тел: 04575-5-13-46, Фарлеп 45-964. Відповідальна особа: мол. с-нт Чекусов Олександр Валерійович.

4 відділ:

м. Богуслав, вул. Миколаївська 60. Черговий : +38 (04561) 5-13-45 , 45-968 (Фарлеп)

Відповідальна особа за контракти на службу у військовому резерві:

державний службовець ВОМР Коваль Леся Іванівна тел.+38 096-14-14-79.

• Записатися до бригади територіальної оборони можна, вступивши на військову службу за контрактом у резерві. Контракт укладається строком від 3-х років.
  • Службу у військовому резерві проходять громадяни України, які за своїми професійно-психологічними характеристиками і станом здоров’я придатні до такої служби.
  • Громадяни, які не проходили військову службу, також можуть проходити службу у військовому резерві. Резервістами вони стають одразу після укладання контракту на проходження служби у військовому резерві.
  • Укласти контракт про проходження служби у військовому резерві можуть громадяни України, віком від 18 до 57 років, незалежно від статі, за винятком осіб, які перебувають в оперативному резерві першої черги (приписані до бойових військових частин).

Важливо, що військовослужбовці та резервісти ТрО виконуватимуть завдання виключно у своєму краю, поза районами ведення бойових дій. Служба у військовому резерві – це можливість одночасно будувати цивільну та військову кар’єру. Резервісти – особи, які проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України і призначені для виконання завдань тероборони у мирний час та в особливий період.

Служба в територіальній обороні передбачає:

•гнучкий графік тренувань

•регулярні заняття з вогневої, медичної, інженерної підготовки

•десятиденні навчальні збори раз на один-два роки.

Завдання резервістів:

•оборона та захист громади, стратегічних об’єктів і комунікацій, органів державної та місцевої влади у разі збройної агресії

•захист населення та довкілля у разі надзвичайних ситуацій

•забезпечення громадської безпеки і порядку в громаді в особливий період підготовка громадян до національного спротиву.

Необхідні документи, які треба надавати до підрозділу ТрО, з яким маєте намір укласти контракт:

• заяву про бажання добровільно вступити на службу у територіальному резерві

• копії усіх сторінок паспорта громадянина України

• копії свідоцтва про шлюб та народження дітей (якщо є)

• характеристику з місця роботи або навчання

• копії документів про середню та вищу освіту

• кольорову фотокартку розміром 9х12 см

• копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Підпишіть контракт! Не зволікайте і долучаєтеся до територіальної оборони!

ПРЕССЛУЖБА ОБУХІВСЬКОЇ РДА