УВАГА! Новини від місцевої медицини.

Дата: 13.12.2022 23:15

На території Феодосіївської громади в ФАП розпочались виїзні прийоми громадян кваліфікованими лікарями.

Мобільна бригада була створена у спільному проекті Васильківського ЦП МСД з Київською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України для надання медичних послуг первинної медико-санітарної допомоги жителям віддалених сіл.

Перші прийоми громадян відбулись в селах Рославичі та Гвоздів відповідно до графіка.

Анонс наступного виїзного прийому.

Нагадуємо Вам графік прийому, де Ви зможете отримати безкоштовно комплексну консультацію лікарів щодо підтримки Вашого здоров'я, виміряти тиск, рівень цукру в крові та зробити електрокардіаграму:

с. Рославичі - 02.12.2022 р. та 27.12.2022 Р. (Приміщення ФАП)

с. Гвоздів - 08.12.2022 р. та 20.12.2022 р. (Приміщення адміністративної будівлі сільської ради)

с. Лісники- 13.12.2022 р. та 22.12.2022 р. (Приміщення ФАП)

с. Круглик, с. Кременище - 16.12.2022 р. та 30.12.2022 р (приміщення ФАП села Круглик)