02.02.2023 року Токар Вірі Юріївні, матері загиблого воїна, Токара Дмитра Миколайовича, вручили державну нагороду Героя – орден «За мужність" ІІ ступеня (посмертно).

Дата: 03.02.2023 17:15

Фото без опису

Важко підібрати слова, щоб передати біль матері від утрати найдорожчого в світі… сина.

Війна завжди кровожерлива та ненаситна, на жаль, втрачаємо найкращих, але віримо, що Перемогою українського народу ми в черговий раз доведемо, що МИ - гідний народ, і ніколи не будемо у рабстві!

Дмитро Токар уродженець села Хотів. З 2014 року став на захист України від агресора-окупанта. Брав участь у важких боях на російсько-українському кордоні.
З початком повномасштабної війни був мобілізований і продовжив захищати незалежність Батьківщини.

Низький уклін матері, що виховала сина-Героя!

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!
Вічна пам’ять Герою!
Слава Україні!