Відділ цивільного захисту та військового обліку Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради інформує

11 Січня, 2024 р., 13:32
Шановні мешканці Феодосіївської сільської територіальної громади! Наразі продовжуються карантинні заходи по сказу.
03 Січня, 2024 р., 12:48
Ходосівку з прилеглими до нього угіддями, пасовищами, польовими та лісовими масивами в радіусі 10 км визначено епізоотичним вогнищем по сказу тварин. Карантині обмеження по сказу введено з 29.12.2023 року в с. Ходосівка, с. Кременище, с. Круглик, с. Лісники, с. Іванковичі, с. Рославичі, с. Гвоздів, с. Хотів.
26 Травня, 2023 р., 14:45
Протокол позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Феодосіївської сільської територіальної громади. - завантажити.