Підприємцям

29 Травня, 2024 р., 19:13
28 травня 2024 представники територіальних громад та аграрного бізнесу, органів законодавчої та виконавчої влади, посольства Латвії в Україні та США в Україні, громадських організацій, закладів науки та освіти, дорадчих служб Київщини, міжнародні експерти зібралися в приміщенні Інституту механізації та автоматики агропромислового виробництва НААН (ІМА АПВ НААН) у смт Глеваха Фастівського району Київської області на семінар «Аграрії та сільські громади: як підготуватися до членства в ЄС».
29 Травня, 2024 р., 14:48
Міністерство економіки України є національним координатором європейської ініціативи и «European Enterprise Promotion Awards» (далі - EEPA), метою якої є сприяння розвитку та підтримці малого та середнього підприємництва (далі – МСП) на національному, регіональному та місцевому рівнях. У конкурсі EEPA можуть брати участь представники з усіх країн Європейського Союзу, зокрема України. У 2023 році Міністерство економіки України об'єднало EEPA з Ukrainian Enterprise Promotion Awards (далі - UEPA)
29 Квітня, 2024 р., 10:35
В рамках сприяння розвитку жіночого підприємництва на території області Київська обласна державна адміністрація (Київська обласна військова адміністрація) спільно з міжнародним клубом «Business Woman Club» запрошують представниць місцевого бізнесу на захід Small talks «Жінки і часи випробувань: наші можливості», що відбудеться у м. Києві 02 травня 2024 року. Для участі необхідно зареєстуватися за посиланням: http://surl.li/syfoo.
15 Квітня, 2024 р., 16:19
В лютому Президентом України було презентовано нову економічну платформу «Зроблено в Україні», яка має стати майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємців. Була запроваджена нова державна політика «Зроблено в Україні», яка вміщує кілька основних напрямів розвитку українського бізнесу, зокрема, стимулювання попиту на українські товари.
03 Квітня, 2024 р., 22:15
Якщо ви ведете свою підприємницьку діяльність на території Феодосіївської територіальної громади, але як юридична особа зареєстровані за її межами, ви можете сплачувати податки за неосновним місцем обліку без перереєстації. Інструкція як це зробити – за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1fhRV7MSkxYwd0K_WTq5DmdkDCyR_DLKI/view?usp=sharing
03 Квітня, 2024 р., 22:07
Ukraine Development Alliance (Альянс Розвитку України) разом з MAYORS’ CLUB, ECONOMY OF TRUST UKRAINE та  UMEDA проводять аналіз можливості подання на грант для бізнесу. Для подання вашої заявки – перейдіть за посиланням: