04 липня 2024 року відбудеться он-лайн подія "Експертні можливості для Київщини"

Дата: 01.07.2024 08:48

Фото без опису

4 липня 2024 року об 11:00 на платформі Google-meet відбудеться он-лайн подія «Експортні можливості для Київщини» за спільної організації Київської обласної державної (військової) адміністрації, Агенції регіонального розвитку Київської області та платформи NAZOVNI.

До участі запрошуються власники та представники малого й середнього бізнесу, керівники експортних відділів підприємств, фахівці з міжнародної торгівлі та усі підприємці Київської області, які зацікавлені в експортних можливостях.

Щоб взяти участь в онлайн-події необхідно попередньо заповнити Google-form за посиланням: https://forms.gle/9KGDRa7XrgmZgTJk9