24 Квітня, 2024 р., 18:35
З нагоди Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу за рахунок коштів бюджету Феодосіївської сільської територіальної громади у квітні було надано грошову допомогу 44 жителям громади, які мають статус учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та дружин/чоловіків померлих громадян із числа ліквідаторів, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, на загальну суму 132 тис. грн.
17 Квітня, 2024 р., 16:41
Соціальні виплати за рахунок коштів бюджету Феодосіївської сільської територіальної громади за січень-березень 2024 року
20 Лютого, 2024 р., 11:59
13 лютого 2024 року набули чинності зміни, внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», якими, зокрема, передбачено продовження реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» до 31 грудня 2024 року.
20 Лютого, 2024 р., 11:57
20 лютого 2024 року заступником начальника відділу соціального захисту населення Феодосіївської сільської ради Валентиною МИХАЙЛЕНКО проведено виїзний прийом громадян у селі Рославичі.
05 Лютого, 2024 р., 11:26
3 лютого 2024 року відділом соціального захисту населення Феодосіївської сільської ради проведено виплату грошової допомоги 24 жителям громади на загальну суму 342,0 тис. грн.