Відділ земельних відносин інформує

Відділ земельних відносин Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради

Графік роботи відділу під час воєнного стану:

Пн., СР., Чт. з 8.30 до 17.30,

обідня перерва з 13.00 до 13.30

Графік прийому громадян:

Понеділок з 9.00 до 13.00

Середа з 9.00 до 13.00

Адреса: с. Ходосівка, вул. Панаса Мирного, 2

Email: cnapfeodos@gmail.com

Для отримання адміністративних послуг ви можете звернутися:

- Головний офіс ЦНАП (с. Хотів, пл.Паширова, 2)

- Віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП (с. Ходосівка, вул. Панаса Мирного, 2)

Перелік адміністративних послуг, що надаються відділом земельних відносин через ЦНАП

25 Вересня, 2023 р., 15:59
  Державні акти власності на землю старого зразка Сьогодні для підтвердження права володіння на земельну ділянку  достатньо виписки з Держреєстру прав, адже  державний акт на право власності на земельну ділянку не видається з 2013 року. Втім, починаючи з 2016 року, в Україні були змінені правила реєстрації права власності на землю.