Служба у справах дітей та сім'ї інформує

24 Липня, 2024 р., 18:56
30 липня 2024 р. -  Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю ОНН з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим та протидіяти торгівлі людьми.
02 Червня, 2024 р., 14:15
За інформацією Департаменту соціального розвитку та ветеранської політики Київської обласної державної адміністрації благодійна організація «Благодійний фонд «АЛЬПС Рeзілієнс Україна» — представник міжнародної організації, яка займається гуманітарною допомогою, зараз реалізовує проєкт «Заходи з підтримки дітей, інформування про мінну небезпеку та допомога постраждалим у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях (Пріоритет II)» за підтримки Гуманітарного Фонду України та Організації Об’єднаних Націй (ООН).
24 Січня, 2024 р., 14:51
Все, що треба знати про СНПК, дивіться у презентації
22 Листопада, 2023 р., 15:00
Кількість власноруч створених відвертих фото 7-10-річних дітей зросла на 360%