Створення Феодосіївської територіальної громади

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Київської області» створено Феодосіївську територіальну громаду Обухівського району Київської області у складі сіл: Ходосівка, Лісники, Хотів, Круглик, Кременище, Іванковичі, Рославичі, Гвоздів.

1 Розпорядження Про ініціювання добровільного ОТГ

2 Листи запрошення сільських голів для прийняття участі в громадських обговореннях

3 Протокол громадських слухань

4 Рішення Про надання згоди на добровільне ОТГ та делегуання представника до складу спільної робочої групи