КП "Ходосівське"

facebook - cторінка КП "Ходосівське"

КП «Ходосівське» засновано Ходосівською сільською радою у 2010 році, з метою утримання та обслуговування сільського водогону та вивезення побутового сміття.

Напрямки діяльності КП «Ходосівське»:

1. Утримує та обслуговує систему водогону с. Ходосівка та с. Іванковичі.

2. Надає послуги з вивезення твердих побутових відходів населенню у с. Ходосівка, с. Іванковичі, с. Лісники (частково).

3. Здійснює благоустрій населених пунктів (весняно-літне та осіннє-зимне) утримання в усіх селах Феодосіївської ТГ:

- прибирання території (дорожнього покриття, тротуарів, зупинок, пам’ятників, дитячих та спортивних майданчиків, футбольних та інших полів, парків та скверів);

- збирання та вивіз сміття, вітроломного гілля, опалого листя та інші роботи;

- поточне утримання засобів організації дорожнього руху та зливових колодязів;

- обкошування мотокосами дорожніх огорож, опор, стійок знаків, косіння зелених зон;

- збирання та утилізація шин тракторних та автомобільних;

- розчистка від снігу пішохідних доріжок, тротуарів, зупинок, дитячих та спортивних майданчиків, футбольних та інших полів;

- розсипання протиожеледного матеріалу;

- видалення самовільно встановлених рекламних носіїв;

- озеленення та догляд за зеленими насадженнями, висадка дерев, кущів, квітів та території ОТГ;

- видалення або кронування аварійних дерев у разі потреби

4. Обслуговування вуличного освітлення в с. Ходосівка, с. Лісники, с. Хотів, с. Круглик, с. Кременище, в інших селах інша обслуговуюча компанія.

5. Утримує кладовища с. Ходосівка, с. Лісники, с. Хотів (два), с. Кременище, с. Іванковичі, с. Рославичі, с. Гвоздів. в т.ч. здійснення поховання осіб-безхатьків.

6. Здійснює поточний ремонт об’єктів благоустрою (дитячих майданчиків, сцени, огорож, обмежувачів руху, символ «Іванковичі», світлофорів, зупинок, бордюрів (покраска) тощо)

7. Надає послуги з подрібнювання гілок та інші додаткові послуги (оранка плугом, культиватором, фрезою)

Для оплати за водопостачання та вивіз сміття (багатоповерхівки) в с.Іванковичі^

Найменування отримувача:
КП ХОДОСIВСЬКЕ
Код отримувача: 36963962
Рахунок в форматі відповідно до стандарту IBAN: UA823052990000026003010131828
Назва банку: АТ КБ"ПРИВАТБАНК"

Для оплати за водопостачання та вивіз сміття, с. Ходосівка

КП ХОДОСІВСЬКЕ
ЄДРПОУ 36963962