Новини ЦНАП

26 Січня, 2024 р., 12:56
25 січня 2024 року фахівець ДІАМ Анна Кінаш провела навчальний семінар-практикум для Управління «ЦНАП» виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради.
04 Січня, 2024 р., 16:52
Ми надаємо актуальну інформацію щодо вартості послуг у ЦНАП Феодосіївської громади. Інформація щодо підвищення тарифів була оприлюднена прес службою МВС, і як пояснили у відомстві,  збільшення вартості обумовлено тим, що «Поліграфічний комбінат «Україна» підвищив ціни на бланки біометричних документів.
28 Грудня, 2023 р., 15:09
Прийом проходитиме з 10:00 до 14:00 в приміщенні адміністративної будівлі Феодосіївської сільської ради в с. Хотів (управління «ЦНАП» Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради) з питань пенсійного забезпечення громадян за місцем їх проживання.
21 Грудня, 2023 р., 18:26
21 грудня 2023 року пройшла робоча зустріч із начальником Васильківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Обухівському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).
19 Грудня, 2023 р., 12:10
Хочемо нагадати, що відповідно до статті 5 п. 2. Закону України "Про надання публічних послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні" - батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.
09 Серпня, 2023 р., 18:00
Відтепер ЦНАП Феодосіївської сільської ради можна знайти на мапі «Платформа Центрів Дія» за посиланням: https://cherga.diia.gov.ua/ , що дає змогу, обравши необхідний ЦНАП, здійснити запис до електронної черги.