З 1 січня 2024 року в Україні змінилися тарифи на оформлення паспорта у формі ID-картки

Дата: 04.01.2024 16:52

Ми надаємо актуальну інформацію щодо вартості послуг у ЦНАП Феодосіївської громади. Інформація щодо підвищення тарифів була оприлюднена прес службою МВС, і як пояснили у відомстві,  збільшення вартості обумовлено тим, що «Поліграфічний комбінат «Україна» підвищив ціни на бланки біометричних документів.

Фото без описуТак, з 1 січня 2024 року збільшилася вартість видачі цілої низки документів:

• Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм протягом 20 робочих днів - 504 грн., 10 робочих днів - 874 грн., держмито у розмірі 34 грн.
  • Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм при обміні у разі зміни інформації, внесеної до паспорта для виїзду за кордон або виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта для виїзду за кордон. Закінчення строку дії паспорта для виїзду за кордон, непридатності паспорта для виїзду за кордон для подальшого використання.

Надання документу протягом 20 робочих днів - 856 грн., 7 робочих днів - 1496 грн., держмито у розмірі 34 грн.

• Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки). Надання протягом 20 робочих днів - 504 грн., протягом 10 робочих днів - 874 грн., держмито у розмірі 34 грн.

Як ми писали раніше, у Феодосіївській громаді можна отримати необхідні документи у ЦНАП. Окрім того, адміністратори ЦНАПу Феодосіївської громади починаючи з січня 2024 року надаватимуть цілий перелік нових послуг, в тому числі і «єМалятко».