КП "Хотів"

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХОТІВ" ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  (код ЄДРПОУ 25297366)

Централізоване водопостачання та централізоване водовідведення населеного пункту

с. Хотів Обухівського району Київської області.

Послуги з управління багатоквартирним житловим фондом.

Послуги з благоустрою та утримання території населеного пункту с. Хотів у визначених межах.

• Контакти підприємства:
    • Керівник КП "Хотів" Бардис Олег Миколайович;
    • Адреса підприємства – 08171, Україна, Київська область, Обухівський район, с. Хотів, пл. Паширова, буд.1;
    • Електрона скринька (еmail) для звернень – kp_hotiv@ukr.net;
    • Телефон аварійної служби – +38 (099) 400 62 20;
    • Телефон абонентської служби – +38 (067) 285 93 35;
    • Контакти пунктів для роботи з абонентами – другий поверх приміщення Феодосіївської сільської ради Обухівського району Київської області (пл. Паширова, 1, с. Хотів, Обухівського району Київської області);
    • Графік роботи пунктів для роботи з абонентами – вівторок-середа з 09.00 – по 13.00, п’ятниця з 09.00 – по 16.00.
  • Інформація про наявні послуги та ціни:

Вид

3,78

без ліфтів

6,85

Утримання будинків та прибудинкової території по вул. Шевченка,2-4, вул.Паширова, 1, вул.Б.Хмельницького,1в,за 1 м2

6,04

Інформація щодо банківських рахунків для оплати та точки прийому платежів.

• Основний рахунок IBAN UA453052990000026003020110787 в АТ КБ “Приватбанк” м. Вишневе, код ЄДРПОУ 25297366.
  • Розрахунковим періодом є календарний місяць.
  • У разі застосування щомісячної системи оплати послуг платежі вносяться не пізніше 10 числа місяця, що настає за розрахунковим.
  • Точки прийому платежів знаходяться за адресою:
  • пл. Паширова, буд. 1, с. Хотів Обухівський район Київської області (приміщення Центру надання послуг Феодосіївської селищної ради Обухівського району Київської області);
  • вул. Богдана Хмельницького, буд. 1 с. Хотів Обухівського району Київської області.