Новини КП "Ходосівське"

21 Листопада, 2022 р., 23:02
В селі Іванковичі за благодійної участі депутата Феодосіївської сільської ради, завідувача кладовищем Ворошилова Валерія Григоровича побудували ритуальний майданчик для проведення громадської панахиди.
10 Листопада, 2022 р., 23:10
Працівники КП "Ходосівське" слідкують за належним санітарним станом Феодосіївської громади, постійно прибирають та вивозять опале листя, розчищають територію від чагарників.
29 Жовтня, 2022 р., 13:48
КП "Ходосівське" постійно забезпечує організацію благоустрою населених пунктів громади.
15 Жовтня, 2022 р., 12:21
Одним із пріоритетних напрямків роботи Феодосіївської громади є створення умов для забезпечення жителів якісною питною водою, тому перед КП "Ходосівське " поставлені завдання щодо їх реалізації. Нещодавно КП «Ходосівське» власними силами здійснило заміну старих труб водогону в с. Іванковичі на нові з метою попередження аварій та забезпечення жителів якісною питною водою.
15 Жовтня, 2022 р., 11:49
Працівники КП "Ходосівське" продовжують прибирати листя на  території Феодосіївської сільської територіальної громади.
05 Жовтня, 2022 р., 20:50
У с. Іванковичі тривають ремонтні роботи щодо відновлення водопостачання на центральному водогоні, де нещодавно сталася аварія.
05 Жовтня, 2022 р., 20:14
Працівники комунального підприємства «Ходосівське» дбають про належний санітарний стан територій Феодосіївської громади та щоденно їх упорядковують, шляхом постійного прибирання сміття, побутових відходів, бруду і опалого листя.