Новини КП "Ходосівське"

01 Лютого, 2023 р., 21:48
Сьогодні, 01.02.2023 року, працівники комунального підприємства продовжили прибирання місць загального користування від сміття. Також, здійснили очищення річок громади, КП "Ходосівське" закликає жителів не розкидати сміття навколо річок та озер, не викидати пластикові пакети та інші відходи у воду.
01 Лютого, 2023 р., 06:45
Механізоване прибирання території від снігу- одне з важливих і відповідальних заходів в зимовий період.
30 Січня, 2023 р., 22:48
Дороги повинні бути не лише очищені від сміття та бруду, а ще й забезпечувати проїзд транспорту без перешкод.
28 Січня, 2023 р., 18:10
Ставлення людини до природи нині набуває такого самого морального значення, як і ставлення людини до людини. Поважаймо один одного та дбаймо про чистоту довкілля.
26 Січня, 2023 р., 23:55
26.01.2023 року роботи проводились в селі Гвоздів та селі Рославичі, зокрема було здійснено вирізку чагарників, минулорічної порослі, обрізку гілля, а також, проведено прибирання сміття.
26 Січня, 2023 р., 23:12
Люди продовжують залишати сміття там, де проводять час, не заносячи його до сміттєвого баку. Проблема в нас - в нашій культурі... Для того, щоб жити чисто та екологічно, потрібно опанувати нові навички поводження з відходами та не смітити.
23 Січня, 2023 р., 23:24
Завдання комунального підприємства "Ходосівське" - це не лише підтримувати належний санітарний стан вулиць громади, а ще й спробувати сформувати культуру чистоти і правильного поводження з відходами, зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.
19 Січня, 2023 р., 21:52
Для більшості «екологія» – це щось таке далеке, незрозуміле, те, про що говорять міжнародні організації по телевізору, і що, здавалося б, ніяк не стосується пересічного українця, який не має атомної електростанції, не викидає відходи в річку і тому подібне.