Новини КП "Ходосівське"

01 Лютого, 2023 р., 06:45
Механізоване прибирання території від снігу- одне з важливих і відповідальних заходів в зимовий період.
30 Січня, 2023 р., 22:48
Дороги повинні бути не лише очищені від сміття та бруду, а ще й забезпечувати проїзд транспорту без перешкод.
28 Січня, 2023 р., 18:10
Ставлення людини до природи нині набуває такого самого морального значення, як і ставлення людини до людини. Поважаймо один одного та дбаймо про чистоту довкілля.
26 Січня, 2023 р., 23:55
26.01.2023 року роботи проводились в селі Гвоздів та селі Рославичі, зокрема було здійснено вирізку чагарників, минулорічної порослі, обрізку гілля, а також, проведено прибирання сміття.
26 Січня, 2023 р., 23:12
Люди продовжують залишати сміття там, де проводять час, не заносячи його до сміттєвого баку. Проблема в нас - в нашій культурі... Для того, щоб жити чисто та екологічно, потрібно опанувати нові навички поводження з відходами та не смітити.
23 Січня, 2023 р., 23:24
Завдання комунального підприємства "Ходосівське" - це не лише підтримувати належний санітарний стан вулиць громади, а ще й спробувати сформувати культуру чистоти і правильного поводження з відходами, зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.
19 Січня, 2023 р., 21:52
Для більшості «екологія» – це щось таке далеке, незрозуміле, те, про що говорять міжнародні організації по телевізору, і що, здавалося б, ніяк не стосується пересічного українця, який не має атомної електростанції, не викидає відходи в річку і тому подібне.
18 Січня, 2023 р., 22:15
Належний санітарний стан вулиць громади - одне з пріоритетних завдань комунального підприємства. 18.01.2023 року роботи проводились в селі Лісники, зокрема було здійснено вирізку чагарників, минулорічної порослі, проведено прибирання сміття.