Новини КП "Ходосівське"

05 Січня, 2023 р., 00:27
Щоранку працівники комунального підприємства розпочинають прибирати підпорядковані зони вулиць громади від випадкового сміття. Сьогодні, 04.01.2022 року, прибирання проводилось на території села Хотів.
03 Січня, 2023 р., 21:43
Чистота – це не тільки запорука здоров’я, а й прояв вихованості людини. Дотримання чистоти на вулицях - завдання не лише працівників комунального підприємства.
03 Січня, 2023 р., 21:42
Обрізка, кронування аварійних дерев в селі Іванковичі
03 Січня, 2023 р., 21:36
Шановні жителі громади, звертаємо вашу увагу!
02 Січня, 2023 р., 22:20
Сьогодні 2 січня 2023 року працівники благоустрою КП "Ходосівське", використовуючи спецтехніку, прибирали тротуари та узбіччя доріг від піску по вул. Долинова, Дачна  та  Спасо -Преображенська у с. Рославичі.
30 Грудня, 2022 р., 23:05
Планові роботи комунального підприємста по прибиранню доріг та прибордюрних частин від залишків піску, в період відсутності снігу. (с. Ходосівка)
27 Грудня, 2022 р., 23:01
Щоб уникнути застоїв води комунальники проводять очищення зливової каналізації (с. Хотів)