Майже 600 мешканців Київщини знову захворіли на COVID-19

Дата: 06.01.2021 10:00

У 595 жителів Київської області знайшли коронавірус за минулу добу. Цю статистику надав обласний лабораторний центр сьогодні, 6 січня 2021 року.

Так, серед числа хворих 582 дорослих і 18 дітей.

Більшість інфікованих перебувають вдома на амбулаторному лікуванні — їх 558, ще 37 жителів знаходяться у лікарнях під наглядом лікарів.Варто зазначити, що 5 січня одужали 1211 громадян Київщини.

Від ускладнень померло п’ять  жінок із таких населених пунктів: місто Вишневе, Обухів, Українка, села Мархалівка Глевахівської селищної територіальної громади та Юрів Макарівської селищної територіальної громади.

Крім цього, смерть наступила у дев’яти чоловіків із міст Богуслав, Васильків, Вишневе, Обухів, Тетіїв, Яготин та села Панфили Яготинської об’єднаної територіальної громади.

Нагадуємо, що у Київській області з початку епідемії було 61 704 випадки захворювання на COVID-19. Із них одужали вже 39 250 людей, а померли 1000 інфікованих.