Центр культури Феодосіївської громади вже розпочав роботу

Дата: 09.01.2021 13:13

Новий центр культури Феодосіївської громади має стати важливим осередком для розвитку нашої молоді. Про це зазначив Феодосіївський сільський голова Микола Пянчук під час наради за участі керівництва новоствореного закладу.

«‎Розвиток культури є важливою складовою для виховання освіченої та культурної молоді. Я дякую депутатам, які підтримали створення центру культури, адже це дає нам змогу не тільки зберегти роботу працівникам будинків культури та бібліотек, але й надає громаді інструменти для розвитку культурних закладів у селах», — наголосив Феодосіївський сільський голова.

За словами керівниці закладу Анни Клименко, наразі завершена процедура переведення  до центру всіх працівників, що раніше працювали у закладах культури Васильківського та Києво-Святошинського районів.

Надалі заплановано розробку та впровадження заходів, які мають залучити до роботи центру культури ще більшу кількість молоді.

«‎Так як райони відтепер втратили повноваження фінансувати заклади та мережі сільських бібліотек, багато людей могли залишитись без роботи. Але ми зберегли усі робочі місця у новому центрі культури. Я вважаю, що попри усі реформи, що відбуваються у державі, найважливішим є людський потенціал, який ми дуже цінуємо», — зазначив cільський голова.

Нагадаємо, що нещодавно, під час засідання депутатської комісії з гуманітарних питань, Микола Пянчук відзначив, що пріоритетом є розвиток шкіл та осередків культури.