На Київщині перевірять, чи не завищують постачальники вартість води, електроенергії, опалення та газу

Дата: 21.01.2021 11:24

У Київській області здійснять перевірку постачальників щодо завищення цін на воду, світло, опалення та газ. Про це повідомили у Київській ОДА.

Там наголошують, що у населених пунктах Київщини тарифи на комунальні послуги відрізняються, тож було прийнято рішення провести аудит.

Варто зазначити, що Уряд ухвалив граничну вартість газу на рівні 6,99 грн за кубометр. Це означає, що приватні постачальники, які обслуговують мешканців Київщини, не мають права формувати вищу ціну, ніж встановив Кабмін.

Також нагадуємо, що мешканці Київщини можуть обрати самостійно постачальника газу.