В Уряді розказали, як працюватимуть заклади освіти з 25 січня

Дата: 22.01.2021 15:57

З 25 січня 2021 року для закладів освіти продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи. Про це йдеться у постанові Кабміну від 9 грудня.

Так, буде заборонено:

• ходити до закладів освіти здобувачам освіти групами кількістю понад 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;

• відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом із підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;

• проводити в закладах освіти масові заходи за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

Варто зазначити, що додаткові обмеження на період з  8 до 24 січня буде скасовано.

Також упродовж карантину самоізоляції підлягають особи, які прибувають в Україну для навчання у закладах вищої освіти з держави або є громадянами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19. Ця норма не застосовується до осіб, стосовно яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на COVID-19 особою.

Самоізоляції також передбачена для тих, хто приїжджає з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя, крім осіб, стосовно яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворими на COVID-19. Це стосується осіб, які хочуть вступити до українських закладів освіти.

Нагадуємо, що в Україні потепління, але наприкінці січня знову очікується мороз.