З 1 лютого Київоблгаз зніматиме лічильники на перевірку, а також дивитиметься його показники

Дата: 01.02.2021 10:00

З 1 лютого 2021 року Києво-Святошинське відділення «Київоблгаз» проводитиме заходи серед населення щодо зняття лічильників газу на перевірку та контрольного зняття показів.

Оператор газорозподільчого механізму має право безперешкодного доступу до земельних ділянок та інших об'єктів всіх форм власності, де розташована газорозподільна система.

Щоб оператор зміг перевірити надійність, безпеку, величину тиску газу та інше, відділення просить мешканців сприяти забезпечити вільний доступ до внутрішньо-будинкової системи газопостачання від точки приєднання споживача.