4 лютого у Лісниках тимчасово вимкнуть електроенергію

Дата: 03.02.2021 14:36

У селі Лісники заплановано відключення світла 4 лютого з 8:00 до 18:00. Про це повідомляє «‎ДТЕК Київські регіональні мережі»‎.

Так, тимчасово електроенергії не буде у таких вулицях: Обсерваторна, Погрібного, Сонячна, Чапаєва, Козача, Виноградна, Громова, Ватутіна, Лісна, Гайова, Клубна, Тельмана, Колгоспна, Вітряні Гори, Вітряна, Свердлова, Високий Замок, Південна, Кільцева, Панська, Захрестова, Стежки, Козинська, Підлісна, Кирикова, Пухнаста, Ковбин Яр, Ігорева, Шевченка, Центральна, Молодіжна, Сагачівська, Квіткова, Монастирська, Шкільна, Ватутіна; провулках: Перепічки, Сонячний, Виноградний, Суворова, Лісний, Припечки, Яровий, Кутузова, Глинище, Семенів, Ігнатенків, Шкільний, Ватутіна.

Зателефонувати до ДТЕК у разі необхідності можна за номерами: (044) 459-07-40, (067) 495-70-40.

Нагадуємо, що у підпорядкуванні Феодосіївської громади тепер є власна пожежна частина.