Феодосіївська сільська рада планує укласти договір із єдиним медичним закладом із надання послуг первинної медичної допомоги

Дата: 11.02.2021 16:54

Кожен мешканець громади має отримувати якісну медичну допомогу. На цьому наголосив сільський голова Микола Пянчук сьогодні, 11 лютого 2021 лютого, під час наради з керівницею Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Ярославою Августинович.

«‎Медицина ніколи не повинна лишатись поза увагою місцевої влади. Це питання є пріоритетним разом із освітньою сферою. Сьогодні ми відвідали амбулаторії сімейної медицини у Ходосівці, Хотові та Лісниках. Для покращення медичних послуг для мешканців громади ми ведемо перемовини про обслуговування цих амбулаторій у єдиному центрі медичної допомоги, не зменшуючи кількість цих медичних закладів»‎, — зазначив очільник громади Микола Пянчук.

Упродовж наради також йшлося про функціонування на території громади стоматологічних кабінетів, що продовжать працювати у Ходосівці, Хотові та Іванковичах.

Крім цього, учасники наради обговорили можливість розміщення у селі Хотів бригади невідкладної допомоги.

Також Микола Пянчук поспілкувався з медперсоналом амбулаторій та запевнив, що робитиме все необхідне для забезпечення належних умов для роботи лікарів.

Нагадуємо, що Феодосіївська сільська рада закликає до зимової толоки з прибирання снігу.