У Феодосіївській громаді створили адміністративну комісію — рішення виконкому

Дата: 15.02.2021 17:59

Захист навколишнього середовища, охорона праці та громадський порядок — цим та іншим займатиметься адміністративна комісія, що нещодавно створена у Феодосіївській громаді. Відповідне рішення про це було ухвалено членами виконкому.

«Зараз ми активно впорядковуємо роботу виконавчої влади громади. Новостворена адмінкомісія має навести лад у низці питань, що стосуються правопорушень, як-от порушення правил благоустрою чи продаж алкогольних напоїв неповнолітнім. Я переконаний, що у такий спосіб ми досягнемо зменшення кількості незаконних дій у громаді»‎, — розповів сільський голова Микола Пянчук.

Так, серед інших обов'язків комісії буде розгляд різноманітних правопорушень у будівництві, в галузі житлових прав громадян, громадського харчування та підприємницької діяльності.

До складу комісії увійшли:

• голова комісії : Білоусенко Максим Валерійович – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

• заступник голови комісії:  Легкобит Нінель Миколаївна – начальник відділу реєстраційної та кадрової роботи;

• відповідальний секретар:  Собчук  Олена Володимирівна – головний спеціаліст відділу соціального захисту населення;

• Куц Павло Миколайович – начальник відділу з документообігу відділу з питань документообігу та контролю;

• Москалюк Віктор Анатолійович – головний спеціаліст юридичного відділу.

• Москаленко Ігор Олексійович – депутат Феодосіївської сільської ради.

Докладніше з рішенням виконкому та повноваженнями адмінкомісії можна ознайомитись за посиланням.