У Феодосіївській громаді завершилося 2 засідання 3 сесії сільської ради

Дата: 19.02.2021 17:40

Сьогодні, 19 лютого 2021 року, пройшло друге засідання 3 сесії Феодосіївської сільської ради.

Присутні передусім вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Надалі депутати прийняли рішення щодо співпраці з Васильківським районний центром первинної медико-санітарної допомоги.

Так, іншими відповідними рішеннями було розірвано договори оренди житлових приміщень із комунальними підприємствами.

Очільниця Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Ярослава Августинович наголосила, що працюватиме над тим, аби мешканці сіл могли отримати якомога більше медичних послуг в одному місці.

Крім цього, депутати внесли зміни у рішення щодо дитячого харчування.

Також під час сесії було розглянуто звернення громадян щодо земельних ділянок.

Нагадуємо, що 17 лютого сільський голова Микола Пянчук зустрівся з медиками Хотівської амбулаторії.