До Київської області прибуло більш як 16 тис доз вакцин від коронавірусу

Дата: 24.02.2021 16:31

До Київщини приїхало 16 600 вакцин Oxford/AstraZeneca (Covishield) від COVID-19. Сьогодні, 24 лютого 2021 року, розпочинається кампанія з вакцинації.

Так, вона розпочнеться у Броварській багатопрофільній клінічній лікарні.

Передусім у Київській області вакцинують медиків мобільних бригад із імунізації.

Потім щеплення зроблять 3657 медичним працівникам, які перебувають у лікарнях із хворими на коронавірус.

У Київській ОДА зазначають, що до першого етапу вакцинації залучили 23 мобільні бригади з імунізації. Вони проведуть щеплення медпрацівникам із 27 госпітальних баз.

Фото: пресслужба Київської ОДА.