Привітання Миколи Пянчука з нагоди 8 березня

Дата: 08.03.2021 11:49

Шановні жінки! Дорогі матері, дружини, доньки, сестри!

Свято 8 березня збігається з початком прекрасної пори року. У цей час вся природа починає прокидатись та оживати, а саме жіночим покликанням є дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси.

Своєю мудрістю ви оминаєте гострі кути, терплячістю – зберігаєте мир вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці – будуєте майбутнє.

Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Бажаю, щоб кожен ваш день був сонячним і радісним, а довкола панували любов і гармонія!

Зичу вам, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань! Хай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут! Бажаю вам, тільки чистого і справжнього кохання, вірності, завжди бути щасливими і ніколи не сумувати!