До уваги жителів Феодосіївської ОТГ

Дата: 09.03.2021 13:11

Медичні амбулаторії громади змінили свого юридичного власника та приєдналися до складу Комунального некомерційного підприємства «Васильківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Київської області.

У зв`язку з цим запрошуємо Вас у зручний час перезаключити декларації з сімейними лікарями. Під час візиту до сімейного лікаря необхідно взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код.

Громада працює над покращенням надання якісних медичних послуг.

КНП «Васильківський ЦПМСД» Київської області зарекомендував себе як медичний заклад із високим рівнем медичних стандартів, про що свідчать економічні показники та всеукраїнські відзнаки. Під керівництвом головного лікаря Ярослави Августинович та успішній взаємодії з головою Феодосіївської ОТГ Миколою Пянчуком медичні заклади громади набудуть нового рівня.

Просимо з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які можуть виникнути під час переоформлення декларацій чи офіційних звернень, листів. Для вирішення технічних питань задіяні всі можливі ресурси.

Будьте здорові.