Феодосіївський голова Микола Пянчук провів зустріч з Асоціацією міст України

Дата: 24.03.2021 17:16

Голова Феодосіївської громади Микола Пянчук зустрівся з представниками Київського регіонального відділення Асоціації міст України. Захід пройшов 22 березня 2021 року під час виїзної консультації асоціації до громади.

Консультацію провели виконавчий директор Київського РВ АМУ Олександр Дехтярчук, заступник директора РВ АМУ Олена Журавель, регіональний консультант проєкту USAID ПУЛЬС із бюджетних питань Тетяна Ревенко.

Під час заходу присутні обговорили реорганізацію сільських рад, оптимізацію роботи сільради тощо.

Крім цього, консультанти відповіли на запитання щодо зарахування до бюджетів територіальних громад частки акцизного податку з пального, методології розробки стратегії розвитку. Вони також проінформували про підтримку Асоціацією міст України законопроєктів, які передбачають збільшення до 65% податку на доходи фізичних осіб до бюджетів територіальних громад.

Варто зазначити, що впродовж зустрічі було обговорено вступ Феодосіївської громади до Асоціації міст України.