У закладах освіти Феодосіївської громади діють карантинні обмеження через коронавірус

Дата: 26.03.2021 17:02

У школах сіл Феодосіївської громади розпочали діяти карантинні обмеження у зв'язку з ковідом. Про це йдеться у відповідному наказі відділу гуманітарного розвитку громади.

Таким чином, учні 1-4 класів до 9 квітня будуть навчатися у звичайною режимі.

Учням 5-11 класів заборонено відвідувати заклади освіти. Їх навчання проходитиме у дистаційному режимі.

Разом з тим, дозволено відвідування дитячих садочків.

Нагадуємо, що У Феодосіївській сільраді через карантин тимчасово призупинено прийом громадян.