У Феодосіївській громаді проведуть місячник із благоустрою — він триватиме до 30 квітня

Дата: 30.03.2021 12:28

У селах Феодосіївської громади проведуть місячник із благоустрою території. Він триватиме з 5 до 30 квітня 2021 року.

Так, комунальні підприємства приберуть сквери, парки, очистять від сміття водойми, лісосмуги, а також ліквідують незаконні сміттєзвалища.

Крім цього, у сільській раді рекомендують керівникам підприємств та різних організацій провести прибирання, санітарну очистку, впорядкування, благоустрій прилеглих територій, парків, скверів і домоволодінь.

Варто зазначити, що до 2 квітня відділ гуманітарного розвитку сільради розробить план заходів щодо прибирання та санітарної очистки закріплених територій за підпорядкованими закладами освіти та культури.

Нагадуємо, що на сайті Феодосіївської сільської ради розміщено графік прийому керівництва та депутатів громади.