У Феодосіївській громаді відкрили пункт невідкладної медичної допомоги

Дата: 01.04.2021 14:50

На базі Хотівської амбулаторії сімейної медицини запрацював пункт невідкладної медичної допомоги, де можуть обслуговуватися всі жителі громади. Його відкрили сьогодні, 1 квітня 2021 року.

Участь у відкритті взяв Феодосіївський сільський голова   Микола Пянчук і директор Васильківського центру надання первинної медико-санітарної допомоги Ярослава Августинович.

«Здоров’я мешканців громади, особливо під час пандемії коронавірусу, є надзвичайно важливим, адже люди часто потребують термінової медичної допомоги. Ми розпочали активно розвивати медичні установи нашої громади та відкрили сьогодні пункт невідкладної медичної допомоги у селі Хотів, куди можуть звернутися всі жителі Феодосіївської громади», - зазначив сільський голова Микола Пянчук.

Так, звернутися до пункту можна буде цілодобово в будь-який день за телефоном: +38 093 087 46 61.

Також у разі загрози життю кожен мешканець може телефонувати за номером 103.

Нагадуємо, що Феодосіївська громада закупить нову комунальну техніку.