Викладачка Іванковичівської школи мистецтв стала переможницею обласного конкурсу читців ім. Т.Г. Шевченка

Дата: 07.04.2021 15:34

Викладачка Іванковичівської школи мистецтв Анна Супрович виборола перше місце на обласному огляді-конкурсі читців Тараса Шевченка. Нагороду вона отримала у старшій віковій категорії змагань.

Анна Супрович є також керівником театрального колективу «Ассолька» Іванковичівської школи мистецтв.
У 2009 році закінчила Київський національний економічний університет і захистила незабаром дисертацію та стала кандидатом економічних наук.

Надалі Анна Супрович вступила до Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв на акторський факультет. У 2021 році планує його закінчити.