Хотів долучився до проведення місячника з благоустрою

Дата: 10.04.2021 11:46

У Феодосіївській територіальній громаді триває місячник із благоустрою територій — прибирання почали вже у селі Хотів.

До прибирання села Хотів долучились місцеві активісти, громадяни та депутати Микола Неруш, Цікаленко Володимир, Юрій Токарець, Віта Хмара, Дмитро Бойко, а також член виконкому Олександр Пилипенко та секретар сільради Анатолій Походня.

Захід відбувся за підтримки Віктора Михайленка, який надав технічну та організаційну допомогу під час прибирання Хотова.

Так, учасники акції розчистили дороги, обрізали сухі гілки дерев, зібрали сухе гілля тощо.

Варто зазначити, що місячник триватиме до 30 квітня.

Комунальні підприємства приберуть сквери, парки, очистять від сміття водойми, лісосмуги, а також ліквідують незаконні сміттєзвалища.