23 квітня у Лісниках відбудеться відключення електроенергії

Дата: 16.04.2021 09:51

23 квітня 2021 року у період з 10:00 до 17:00  відбудеться планове відключення електропостачання у селі Лісники.

За інформацією без електроергнії залишаться наступні вулиці: Обсерваторна, Погрібного, Сонячний, Сонячна, Чапаєва, Козача, Виноградна, Громової, Ватутіна, Лісна, Ватутіна пров., Перепічки, Виноградний, Суворова, Лісний, Гайова, Клубна, Тельмана, Колгоспна, Вітряні Гори, Вітряна, Свердлова, Колгоспний, Кутузова, Ігнатенків, Високий Замок, Припечки пров., Куцьова, Південна, Кільцева, Панська, Кутузова пров., Захрестова, Стежки, Козинська, Пошта, до вимоги, Підлісна, Кирикова, Пухнаста, Ковбин Яр, Ігорева, Яровий, Леніна, Шевченка, Центральна, пров. Кроків, Молодіжна, Сагачівська, Прорізний пров., Глинище, Квіткова, Монастирська, пров. Семенків, Висока, Невизначена.