У Феодосіївській громаді пройшов велопробіг до Дня пам’яті, примирення та Перемоги

Дата: 08.05.2021 08:30

Захід приурочений до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні організатором якого були Відділ гуманітарного розвитку Феодосіївської громади та Центр культури Феодосіївської громади.

У заході взяли участь близько 50 учасників різних вікових категорій, серед них секретар сільської ради Анатолій Походня, депутати Микола Неруш, Володимир Осадчий та члени виконавчого комітету Тарас Євсюков.

Учасники пробігу подолали понад 12 км селами Круглик, Кременище та Ходосівка.

У ході велопробігу учасники мали змогу відвідати комплекси фортифікаційних споруд лінії оборони міста Києва та ознайомитися з їх історією.

«Ми маємо пам’ятати нашу історію аби в подальшому не допускати подібних трагічних сторінок історії» - наголосив сільський голова Микола Пянчук, підбиваючи підсумки велопробігу.

Безпеку руху під час велопробігу забезпечували працівники Васильківського відділеня поліції, а професійну медичну допомогу надавали працівники пункту невідкладної допомоги Хотівської амбулаторії.