На Київщині триває тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 19.05.2021 17:38

Київщина приєднується до Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, з 17 по 23 травня 2021 року. Саме цей тиждень відкриває Друге Десятиліття по забезпеченню безпеки дорожнього руху на 2021-2030 рр., схвалене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 74/299 на 74-й сесії в серпні минулого року, з метою зниження кількості смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 % до 2030 року.

Буде проведена перевірка доріг в межах навчальних закладів, шкіл та дитячих садків на відповідність до схем. Перевірка на наявність відповідних дорожніх знаків та інформаційних панно на ділянках доріг з підвищеною аварійністю та в місцях концентрації ДТП. Приведено до належного санітарного стану зупинки громадського транспорту.

Тиждень безпеки дорожнього руху щорічно проходить за підтримки Уряду України із залученням профільних державних відомств та структур, громадськості та ЗМІ.