У Феодосіївській громаді пройшов волейбольний турнір

Дата: 24.05.2021 12:30

22 травня відбувся волейбольний турнір, присвячений Всесвітньому Дню захисту дітей. Захід відбувся у Феодосіївській громаді у спортивному залі Хотівського академічного ліцею ім. Л. Лук’яненка.

Участь у змаганнях приймали шість команд з Хотова, Іванковичів та команда гостей, із с. Великі Дмитровичі.

У фінальному матчі між командою дівчат місцевого ліцею та збірної села Великі Дмитровичі, команда гостей здобула перемогу.

Загальна картина гри виглядає так:

1 Великі Дмитровичі;

2 Хотів (2008 р.н.);

3 Іванковичі (юнаки);

4 Хотів (2007 р.н);

5 Хотів (2009 р.н);

6 Іванковичі (дівчата).

Призи учасникам змагань надані депутатом Феодосіївської сільської ради Михайлом Пацканом.

Відділ гуманітарного розвитку висловлює подяку наставникам команд-учасників: Володимиру Ткаченку  (Хотів), Віктору Зновяку (Великі Дмитровичі) та Федору Фролову (Іванковичі), батькам за підтримку та позитивні емоції, дитячу щирість та бажання займатися спортом.