1 червня у селі Лісники відбудься заходи до Дня захисту дітей

Дата: 27.05.2021 13:45

Відділ гуманітарного розвикту громади та Центр культури Феодосіївської громади запрошують усіх бажаючих на святкування Міжнародного дня захисту дітей разом з казковим героєм Кожум’якою, який відбудеться 1 червня у с. Лісники Феодосіївської громади.

На святі відбудеться казкова розважальна програма для всіх дітей.

Участь у заходах безкоштовна.

Розважальна програма свята :

15:00 – 16:00

• Гаївки і традиційні ігри на галявині.
  • Конкурс малюнку на асфальті.
  • Презентація унікальної картини-мозаїки з пластикових кришок. Для цієї картини діти з 12 сіл двох сусідніх громад ( Феодосіївської та Козинської) збирали кришечки. Це дитяча еко-мистецька ініціатива, яку розпочали діти з сіл, що знаходяться поруч з Київським сміттєзвалищем ( полігоном ТПВ № 5). Київське сміттєзвалище більше 30 років негативно впливає на навколишнє середовище і стан здоров’я людей. Мета акції показати кожному дорослому, що сучасна молодь небайдужа до проблем збереження краси та процвітання рідного краю та закликати доросли докладати більше зусиль для збереження природи.

16:00 – 17:00

• Веселі розваги  Кожум’якою.

17:00 – 19:00

• Дитячий концерт за участю діток Феодосіївської та Козинської громад. Усі дітки отримають солодкі подарунки від голови Феодосіївської громади.

19:00 – 20:00

• Дискотека для молодших дітей.

20:00 – 22:00

• Дискотека для дітей старшого шкільного віку.

Під час святкування:

• Будуть проведені майстер-класи для діток.
  • Працюватиме виставка дитячих робіт, наданих Феодосіївської та Козинської громад.
  • Працюватиме бібліотека на колесах «В гостях у казки», де буде представлена вся дитяча література бібліотек Феодосіївської громади. Кожен бажаючий зможе на святі оформити читацький квиток і взяти будь-яку книгу.
  • Працюватиме тематична фото-зона.