Відбулася перша частина 6-ї сесії Феодосіївської сільської ради

Дата: 07.06.2021 15:33

4 червня пройшла перша частина пленарного засідання шостої сесії Феодосіївської сільської  ради восьмого скликання, під головуванням Миколи Пянчука.

У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, секретар сільської ради Анатолій Походня, заступник сільського голови, керуюча справами та старости.

Сесійному  зібранню  передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані близько 20  питань порядку денного.

Робота сесії розпочалася з обговорення питання забудови Чернечого лісу, який знаходиться на території громади. Під час якого Микола Пянчук зазначив, що виконавчий комітет і сільська рада зацікавлені у законному вирішенні резонансного питання та у разі необхідності готові передати до компетентних органів всі документи, що стосуються орендних відносин між сільською радою та орендарем.

В ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання:

Про затвердження положення про місцеву пожежну охорону у новій редакції;

Про створення Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради на правах юридичної особи та затвердження її положення у новій редакції;

Про утворення цільового фонду у складі спеціального фонду бюджету Феодосіївської сільської територіальної громади;

Про ліквідацію сільських виборчих комісій;

Про затвердження Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Феодосіївської сільської ради;

Про найменування новоствореної вулиці у селі Іванковичі;

Про надання АТ «Київоблгаз» на праві господарського відання газових мереж, об'єктів та споруд на них;

Про надання повноважень на вчинення дій щодо державної реєстрації актів цивільного стану на території Феодосіївської сільської ради;

Про затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами на території  населених пунктів Феодосіївської  територіальної громади;

Про затвердження статуту Комунального підприємства «Лісники» у новій редакції»

Про затвердження статуту Комунального підприємства «Іванковичівське» у новій редакції»;

Про внесення змін до рішення Феодосіївської сільської ради № 11 від 7 грудня 2020 року;

Про затвердження Програми виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік.

Також депутати прийняли рішення про затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Феодосіївської громади.

Крім цього, депутати створили тимчасову комісію, яка має вивчити законність забудови орендованих земель рекреаційного призначення.

Друга частина 6 сесії сільської ради відбудеться 10 червня 2021 року.