У Феодосіївській сільській раді створено комісію з вивчення законності забудови орендованих земель рекреаційного призначення

Дата: 08.06.2021 11:40

Під час чергової 6-ї сесії Феодосіївської сільської ради було прийнято рішення щодо створення тимчасової контрольної комісії з питань діяльності орендарів земельних ділянок рекреаційного призначення, що знаходяться у комунальній власності Феодосіївської громади.

Голова громади Микола Пянчук повідомив, що Феодосіївська сільська рада зацікавлена у законному вирішенні резонансного питання так званої забудови Чернечого лісу.

«Ми готові передати до компетентних органів всі документи, які містяться у сільській раді та стосуються орендних відносин між сільською радою та орендарем.» - наголосив голова громади Микола Пянчук.

За рішенням сесії, до складу комісії увійшли 5 депутатів:

Москаленко Ігор Олексійович (голова комісії);

Кравченко Євгенія Вікторівна;

Михайленко Валерій Дмитрович;

Мандзяк Наталія Миколаївна;

Голота Євгеній Володимирович.

За підсумками своєї роботи комісія має надати на розгляд Феодосіївської сільської ради свої  висновки та пропозиції.