Микола Пянчук ініціював проведення громадських слухань з приводу збереження об'єктів природно-заповідного фонду громади

Дата: 15.06.2021 16:07

За ініціативи голови Феодосіївської громади Микола Пянчука 26 червня пройдуть громадські слухання що стосуються збереження збереження території заказників місцевого значення, водних об’єктів та малих річок, що знаходяться на території громади.

Про точний час їх проведення буде  повідомлено додатково.

Також Феодосіївським сільським головою, на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації направлено листа щодо надання інформації про об’єкти природо-заповідного фонду, що розміщені на території громади, для їх подальшої охорони та збереження.

«Сьогодні, разом з вами, ми повинні докласти чимало зусиль, щоб зберегти ті природні багаства, які має наша громада» - наголосив Микола Пянчук.