Привітання Миколи Пянчука з нагоди Дня молоді

Дата: 27.06.2021 09:25

Молодість - це не просто певниий період в житті людини, а ще й особливий стан душі.

Тому День молоді вважається святом творчості, енергії, пізнання і реалізації найсміливіших задумів.

Щорічно в останню неділю червня Україна відзначає День молоді, який має на меті нагадати про роль молодих людей у розвитку та побудові світу, а також у вирішенні різних повсякденних завдань.

У нашій громаді прекрасна, розумна, активна, цілеспрямована молодь. Вона сміливо заявляє про себе і в роботі, і в навчанні, і в спорті.

Для молодості немає нездіи?сненних планів і недосяжних цілей. Від вас, вашої наполегливості, свідомості, освіти та вибору свого особистого шляху залежить, як буде складатися доля кожного.

Тому сьогодні ми проводимо перший молодіжний форму Феодосіївської громади. Його мета - створенння молодіжної платформи для знаи?омства, спілкування, обговорення та втілення ініціатив молоді на території Феодосіївської громади.

Тож, з нагоди свята бажаю молоді творчої енергії, незалежних думок та сил, для втілення в життя всього до чого прагне ваш розум та душа.

Молодість – це стан душі. Тож залишайтесь молодими завжди!