Відбувся перший молодіжний форум Феодосіївської громади

Дата: 28.06.2021 09:29

Понад 30 активних молодих учасників з усіх сіл громади зібралися у селі Гвоздів біля мальовничого озера щоб познайомитись та ознайомитись з можливостями для молоді в громаді, обговорити питання що турбують молодь.

Учасниками форуму стали молоді люди віком від 14 до 35 років (учні, студенти, спортсмени та працююча молодь).

Під час форуму учасники у неформальній обстановці поспілкувались з головою Феодосіївської громади Миколою П’янчком, почули про можливості реалізації молодіжних ініціатив в рамках громадського бюджету громади вже цього року та отримали нові знання про успішні кампанії та можливості молодіжного руху в Україні та закордоном від представників громадських організацій України.

Голова громади Микола Пянчук під час свого виступу зазначив, що молодь завжди була і є рушійною силою усіх процесів у нашій країні, тому влада зацікавлена в тому, щоб створити належні умови для розвитку та самореалізації молоді на території громади.

За підсумками форуму молодь обговорила найактуальніші проблеми молоді у громаді та шляхи їх вирішення.

Учасники першого молодіжного форуму Феодосіївської громади виказали очікування аби цей захід поклав початок регулярним молодіжним заходам в нашій громаді та створенню майданчику для регулярного спілкування та ефективного вирішення проблем та втілення цікавих ідей.