Розпочато роботу з підготовки проєкту Стратегії розвитку Феодосіївської територіальної громади

Дата: 09.07.2021 16:53

Відкрито прийом заяв на долучення громадськості до підготовки проєкту Стратегії розвитку Феодосіївської територіальної громади на період 2021-2028 роки.

На виконання рішення рішення Феодосіївської сільської ради від 29 червня 2021 року «Про розробку Стратегії розвитку Феодосіївської територіальної громади на період 2021-2028 роки»

Особи, які виявили бажання долучитись до підготовки проєкту Стратегії розвитку Феодосіївської територіальної громади подають заяву з наступними додатками:

- мотиваційний лист, в якому кандидат описує напрямки розвитку Феодосіївської сільської територіальної громади, зокрема, але не обмежуючись, шляхи збільшення надходжень до бюджету, залучення грантів та/чи інвестицій, підвищення ефективності роботи виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів освіти, охорони здоров’я, культури, але не виключно, а також розвиток спорту, туризму, захист навколишнього природного середовища тощо), до роботи над якими він зацікавлений долучитися;

- коротку автобіографію з обов’язковим зазначенням в ній:

трудової та громадської, в тому числі волонтерської діяльності за останні п’ять років (за наявності);

- наявності чи відсутності досвіду роботи над розробкою стратегії розвитку громад;

- свої контактні дані: телефон, адреса електронної пошти, зареєстроване та фактичне місце проживання;

- згоду на обробку, використання та поширення/ оприлюднення персональних даних (зразок в доданому файлі).

Заяви з додатками подаються за адресою село Ходосівка, вул. Панаса Мирного, будинок 2 та одночасно в електронному вигляді електронною поштою на скриньку fgstrategy2021@gmail.com та скриньку feodos_gromada@ukr.net.

Зразок згоди на обробку персональних данних.

Заяви приймаються до 18 години 24 липня 2021 року.

Наступним єтапом підготовки проєкту Стратегії розвитку Феодосіївської територіальної громади стане затвердження складу та початок роботи робочої групи, яка у шестимісячний термін має підготувати проєкт Стратегії. Пропозиції від жителів громади, представників підприємств та організацій, експертів, депутатів та членів виконавчого комітету будуть взяті за основу при розробці Стратегії. Про подальші кроки розробки Стратегії слідкуйте на сайті Феодосіївської сільської ради  в розділі «Стратегія розвитку»