Делегація Феодосіївської громади взяла участь у Дні Хрещення Русі-України

Дата: 26.07.2021 20:17

24 липня Обухівський район відзначив захід всеукраїнського масштабу – День Хрещення Київської Русі.

На 15 га території парку «Київська Русь», що у Копачеві, Київська область презентувала свої здобутки, культурні надбання та найкращі творчі колективи.

У святкуванні взяли участь усі райони області. Вони презентували свої здобутки та культурні надбання. Делегацію Феодосіївської громади на заході очолив голова громади Микола Пянчук. Також громаду представляли народні майстри та народний ансамбль «Гвоздівчанка».

Також на гостей заходу чекали кінно-трюкові виступи, костюмований парад, давньослов’янські забави, смачні страви з багаття, фотосесії, турніри кінних лучників і кінних рицарів, а також багато іншого.

Організаторами святкування виступили Київська облдержадміністрація, парк “Київська Русь”, Київський обласний центр народної творчості та Рада національних спільнот Київщини.