У Феодосіївській громаді відбувся велопробіг до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2021 09:57

Велопробіг Незалежності провели у Феодосіївській громаді до 30-річчя Незалежності України.

Загалом учасники проїхали понад 30 кілометрів усіма селами громади. Велопробіг розпочався із інструктажу з дотримання техніки безпеки.

Стартували велосипедисти від адміністративних будинків, кожного села, а фінішували – на шкільному стадіоні Хотівського академічного ліцею.

Участь у заході взяло близько 100 велосипедистів.

Рух в центрі Хотова перекривали частково – автомобілі зупиняли лише на момент проїзду велосипедистів.

Весь час руху велопробігу супроводжувало авто патрульної поліції Васильківського відділення та невідкладна медична допомога.

По завершенню учасники велопробігу урочисто розгорнули прапор України та скуштували справжній козацький куліш.